uk
Books
Генрі Форд

Моє життя та праця

Генрі Форд — людина, яка зробила себе сама. «Моє життя та праця» — його мемуари, багаті порадами, як стати успішним і одночасно корисним суспільству. Секрет простий: працюй старанно. І йди за своєю мрією. І завжди пам’ятай: якість і доступність — два показники, що примножують прибуток і розширюють бізнес. І — все в ім’я досягнення максимальної ефективності та мінімальної бюрократії… Стільки років пройшло, а дану книгу і сьогодні можна сміливо застосовувати як керівництво до дії, настільки актуальним є все сказане в ній.
281 printed pages
Original publication
2019
Publication year
2019
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Quotes

  Віталій Шкільhas quotedlast year
  дуже скоро з’ясував, що вельми проста формула «роби пристойно роботу, і вона дасть зиск» у сучасному діловому житті вважається застарілою. План, за яким усі працювали частіше, полягав у тому, щоб розпочати з максимальним капіталом, а потім продати якомога більше акцій та облігацій.
  Svitlana Nykyforukhas quotedlast month
  Якщо він згоден тягнути лише тягар, на нього покладений, тоді все гаразд. Це його особиста справа, нікого не стосується, але він не повинен виголошувати претензії, якщо хтось інший, примноживши свої кінські сили, заробить більше та досягне успіху.
  Svitlana Nykyforukhas quotedlast month
  Крім цього, панівну роль займає страх смішного. Стільки людей бояться, що їх вважатимуть телепнями. Визнаю, що громадська думка — велика поліційна сила для тих людей, яких треба тримати в шорах.

On the bookshelves

  Ania Otnoshenko
  Mom
  • 99
  • 3
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)