Еллен Сінґер

Quotes

Анастасіяhas quoted2 years ago
П’ять кроків зефірного плану

1. Що тобі потрібно змінити? Які стратегії ти здатна застосувати негайно, щоб припинити з’їдати свій зефір? До чого ти готова заради змін?
2. Які твої сильні та слабкі сторони? Що тобі треба вдосконалити? Як це зробити найкращим чином?
3. Які твої головні цілі? Обери щонайменше п’ять цілей і запиши їх. Потім запиши, що необхідно зробити для їхнього досягнення.
4. У чому полягає твій план? Виклади його в письмовій формі. Якщо ти чітко не бачиш своєї цілі, ти її не досягнеш.
5. Що ти збираєшся робити, щоб реалізувати свій план? До яких дій ти готова вдатися сьогодні, завтра, наступного тижня, наступного року, щоб наблизитися до своєї мети? Постав собі запитання, як Артур у притчі: «Як зохотитися робити речі, які не­успішні люди робити не бажають?»
Анастасіяhas quoted2 years ago
Що ми не можемо контролювати інших людей і не можемо контролювати більшість подій. Однак ми можемо контролювати власну поведінку. А те, як ми поводимося, може мати надзвичайний вплив на поведінку інших. І наші вчинки у відповідь на певну подію, наша реакція на неї значно важливіші за саму подію. Власний приклад надає надзвичайну силу нашому впливу — силу переконливості. А це найпотужніший інструмент для досягнення успіху
Анастасіяhas quoted2 years ago
Рано чи пізно кожна успішна людина усвідомлює: щоб інші дали вам бажане, вони повинні хотіти вам допомогти. Є лише шість способів змусити людей робити щось — закон, гроші, фізична сила, емоційний тиск, фізична краса та переконання. Переконання є найпотужнішим із усіх них. Воно піднімає вас на інший рівень.
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)