uk

Генрі Форд

Books

Quotes

Віталій Шкільhas quotedlast year
дуже скоро з’ясував, що вельми проста формула «роби пристойно роботу, і вона дасть зиск» у сучасному діловому житті вважається застарілою. План, за яким усі працювали частіше, полягав у тому, щоб розпочати з максимальним капіталом, а потім продати якомога більше акцій та облігацій.
alexgl8900has quoted2 years ago
Звичка до невдач – суто психологічна, вона є матір’ю страху. Ця звичка вселяється в людей, тому що їм не вистачає бачення. Вони починають робити те, що має тягнутися від А до Я. На А зазнають невдачі, на Б спотикаються, а на В зустрічаються зі, здавалося б, нездоланними труднощами. Тоді вони кричать «здаюся» і кидають усі справи. Вони навіть не дали собі шансу на справжній провал, вони не дали своєму баченню шансів бути доведеним або спростованим. Вони просто дозволити собі бути побитими звичайними труднощами, які супроводжують всякого роду зусилля.
Роман Шереметаhas quotedlast year
Я не викладаю тут історію компанії «Форд Мотор» з якихось особистих причин. І не кажу: «Ідіть і робіть те ж саме», а просто намагаюся підкреслити, що звичайний спосіб ведення бізнесу не є найкращим. Я підійшов до точки мого повного відходу від звичайних методів. Цим моментом датується феноменальний успіх компанії.
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)