Лоуренс М. Краусс

Таємниці походження всесвіту

Як виник Всесвіт? І як з’явилася наша реальність? І чому ми взагалі існуємо? Лоуренс Краусс запрошує вас у захопливу подорож, щоб дізнатися відповіді на ці та інші питання. У цій книжці він доступною мовою розповідає про фізику та її витоки, наукові дослідження появи Всесвіту, ділиться історіями з життя видатних науковців минулого та сучасності, їхніми досягненнями та відкриттями. Ніяких нудних термінів і незрозумілих формул. Книжка, яка розкриє всі таємниці походження Всесвіту.
424 printed pages

Impressions

  Sofia Gulechshared an impression2 years ago
  👍Worth reading

Quotes

  b1113116355has quoted8 months ago
  правил, на які ми звикли покладатись у щоденному житті, універсальності. Хоча з погляду еволюції така короткозорість була корисною, ми, як істоти мислячі, здатні вийти за її межі.
  b1113116355has quoted8 months ago
  Вершиною світу думки є ідея добра — розрізнити її дуже важко, але якщо комусь це вдається, той неодмінно дійде висновку, що саме вона причина всього, що слушне й прекрасне. І саме від неї у світі видимому походять світло і його володар, а у світі уявному вона сама — володарка, народжує правду і розум»
  b1113116355has quoted8 months ago
  можна показати, що поведінка, яка на перший погляд здається складною та довільною, є результатом значно простішої картини природи, що лежить у її основі, а несумірні на перший погляд явища насправді пов’язані між собою й можуть бути частиною єдиного цілого.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)