bookmate game
Тал Бен-Шахар

Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди

Рецепт вашого щастя всередині книжки!
Тал Бен-Шахар вже понад 10 років вивчає та викладає тему щастя. Його курс відвідують щорічно понад 1?000 студентів! Саме вони стали першими читачами та критиками книжки.
Автор допоможе вам зрозуміти природу щастя. Крім роздумів та ідей, він пропонує конкретні вправи, виконуючи які, ви краще зрозумієте себе.
Ця книжка для тих:
• хто хоче зрозуміти природу щастя;
• прагне знайти себе;
• хоче винайти власний рецепт повноцінного щасливого життя!
218 printed pages
Original publication
2019
Publication year
2019
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

  b4491641808shared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  🎯Worthwhile

  Marta Aleksandrukshared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile
  🐼Fluffy

Quotes

  Наташаhas quoted2 years ago
  не гнатися ні за грошима, ні за красою, ні за популярністю, а віддати перевагу таким цілям, як особистісне зростання, добрі людські стосунки і солідарність з іншими людьми
  Alyona Balanhas quoted17 days ago
  Оскільки нам не віриться, що ми й справді гідні чогось хорошого і що воно могло б нам належати, то ми відчайдушно боїмося все це втратити.
  Alyona Balanhas quoted19 days ago
  У своєму огляді літератури про психологію щастя Соня Любомирські, Кеннон Шелдон і Девід Шкаде демонструють, що рівень щастя конкретної людини зумовлений здебільшого трьома чинниками: «Це генетично обумовлена константа, яка визначає рівень щастя, випадкові чинники, через які ми щасливі або нещасливі, і, нарешті, наші дії і звички, що сприяють нашому щастю або роблять його неможливим». З генами ми нічого вдіяти не можемо, та й над обставинами, за яких нам доводиться жити, ми часто не владні, зате цілком у наших силах змінити звички й рід занять. Як стверджує Любомирські та її колеги, саме третій фактор «відкриває перед нами можливість стати щасливішими надовго і всерйоз». Коли ми взялися за справу, яка править для нас за джерело сенсу й насолоди, це істотно підвищує рівень нашого духовного добробуту.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)