uk
Джек Кенфілд,Емі Ньюмарк,ГАНСЕН Марк Віктор

Курячий бульйон для душі. Думай позитивно. 101 історія про те, як світлі думки змінюють життя

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
«Коли життя підкидає вам лимони — зробіть із них лимонад». Пам’ятаєте цей вираз? Однак слова — це просто слова. І у скрутній ситуації такі вирази лише дратують, та й сумних думок від того не меншає. Утім, де шукати позитиву, коли він життєво потрібен? Тут, у цій книжці. Серед 101 історії реальних людей, які, щодня маючи купу проблем і негараздів, знаходять внутрішню силу впоратися з викликами долі. Сильні особистості, які надихають не опускати руки й шукати ключ до позитивного мислення, поліпшувати своє життя та не втрачати мотивацію й віру в добро. Коли здається, що весь світ проти тебе, коли захворів або втратив кохану людину, коли заїла повсякденність, коли не знаєш, що робити, — просто відкрий цю книжку і дозволь щастю ввійти до твого життя!
This book is currently unavailable
351 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Quotes

 • Ivankahas quoted2 years ago
  Інколи ми відчайдушно прагнемо, щоб наші реалії змінилися. Однак ми не усвідомлюємо, що для цього потрібно змінити своє ставлення до них. Ми не можемо контролювати речей навколо нас, але здатні контролювати своє ставлення — і іноді в цьому вся різниця.
 • Ivankahas quoted2 years ago
  Люди переймаються не речами, а своїм ставленням до них.

  Епіктет
 • Ivankahas quoted2 years ago
  Однак щоразу, коли життя засмучує або розчаровує мене, я згадую про Чарльза й кажу собі: «Новий колір, будь ласка». У мене є родина. Здоров’я. Свобода. Так багато всього, за що я вдячна.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)