bookmate game
uk
Books
Ларс Фр.Г. Свендсен

Філософія самот­ності

Нова книжка норвезького філософа Ларса Фр. Г. Свендсена присвячена проблемам самот­ності. Основуючись на філософському аналізі та великій кількості досліджень, автор розглядає самот­ність під різними кутами зору: то як настрій, почуття дискомфорту, страх — соціофобію та антропофобію, переживання втрати, дефіцит довіри та прив’язаності, самовільне відчуження, то як почуття соціального голоду, біль недостатнього визнання, любові, близькості, ба навіть як генетичну мітку. Книжка Свендсена — це знахідка для людей, які потерпають від самот­ності, хочуть позбутися неї та для цього наполегливо шукають вихід. Вона відкриває зухвалу правду про те, хто такі самот­ні та чому саме так складається їхня доля. Зацікавить науковців і студентів — філософів, соціологів, психологів, а також усіх, хто намагається розібратися в своєму внутрішньому «я». Українською перекладено вперше.
208 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • Олег Чемерегаshared an impressionlast year

  Я вважаю себе емоційно самотньою людиною дійсно в деякі моменти просто бракує близької людини а імено для мене дівчини

 • Іринаshared an impression4 years ago
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths

  Уже доводі встояне враження, дуже давно читала, але висловити думку буде незайвим.
  Багато корисної інформації. Мінімум негативізму.
  Вдосталь статистичних даних/фактів (от що здивувало☝️, що є дані минулих років, коли пострадянським країнам було «не до того»)
  Цікаво, справді цікаво !
  Не очікуйте якогось рецепту від книги, лише розширення свідомості.

 • nadiapilgunshared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  🎯Worthwhile

  Раджу цю книгу для розуміння себе, своїх почуттів і власного життя. Наскільки важливим для людини є час наодинці з собою, бо саме через це ми знаходимо себе, як особистість.

Quotes

 • nadiapilgunhas quoted2 years ago
  Вважається, що за виразом обличчя маленьких дітей можна ідентифікувати комплексні почуття, такі як сором і заздрість, але немає виразу обличчя, яке б відповідало почуттю самот­ності. А як щодо малечі, яка плаче, коли її залишають одну? Звичайно, можна припустити, що дитина переживає самот­ність, але плач може означати також страх.
 • nadiapilgunhas quoted2 years ago
  Те, що ти відчуваєш, залежить від того, що ти думаєш і переживаєш, а те, що ти думаєш про те, що переживаєш, залежить від того, що ти відчуваєш.
 • nadiapilgunhas quoted2 years ago
  Однак самот­ність — не хвороба, а загальнолюдське явище. Відчуття такого соціального голоду — а це і є самот­ність — саме по собі настільки незначний симптом захворювання, як і відчуття фізичного голоду через те, що ми не поїли.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)