bookmate game
Вільям Ширер

Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
Книжка «Злет і падіння Третього Райху» — це монументальне дослідження найнебезпечніших подій ХХ століття. Нині, коли після закінчення Другої світової війни минуло понад 70 років, нам здається неймовірною та загроза, яку несли у світ Гітлер і його імперія. Багаторічна робота з першоджерелами, особисті спостереження автора за підйомом нацистської Німеччини, 485 тонн документів від Міністерства закордонних справ Німеччини, безліч щоденників, записів телефонних розмов, ретельно збережених німцями, — усе це стало основою масштабної праці Вільяма Ширера. Поєднання особистих спогадів та історичних фактів вирізняє цю книжку з-поміж решти праць, присвячених історії нацистської Німеччини.
This book is currently unavailable
2,146 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • Bogdan Storozhynskyyshared an impression6 years ago
  🎯Worthwhile

  Книга об'ємна, але надзвичайно цікава читається на одному подиху

 • Виталий Дуленкоshared an impression6 years ago
  👍Worth reading
  🎯Worthwhile

  Об'ємна книга, але вона варта витраченого часу. Дуже детальна історія того, як Третій Райх почав та припинив своє існування.

 • mrivanchaikashared an impression4 years ago
  💡Learnt A Lot

Quotes

 • mrivanchaikahas quoted5 years ago
  Жоден клас, група чи партія Німеччини не можуть уникнути своєї частки відповідальності за те, що кинули демократичну Республіку і дозволили Адольфу Гітлеру прийти до влади. Головною помилкою німців, які були проти нацизму, стала їх нездатність об’єднатися проти нього.
 • Zoreslavahas quotedlast year
  він захопив радіостанцію і виступив зі зверненням до норвежців, у якому проголосив себе главою нового уряду та наказав негайно припинити опір. Хоча Бравер ще цього не усвідомив, а Берлін — так ніколи й не збагнув, цей акт зради прирік на невдачу всі зусилля німців схилити Норвегію до капітуляції. Хай як дивно, але хоч це й був момент національного сорому для норвезького народу, зрада Квіслінґа спонукала його до спротиву, якому судилося стати грізним і героїчним
 • Zoreslavahas quotedlast year
  Як свідчення на Нюрнберзькому процесі був представлений щоденник Франка із 42 зшитків, у якому він записував усе про своє життя та свої робочі звитяги721. Це був один з найбільш моторошних документів, що виринув з нацистського мороку,

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)