Adil Maviş

Mucize Bilinçaltını Yönet

  Emre Can Balhas quoted2 years ago
  hedefin olsun”, “Kendine ve yapabileceklerine inan”, “Önceliklerini bil”, “Kendini bil”, “Plan yap”, “Olumlu düşün”, “Esnek ol”, “Dikkatini geliştir”, “Yaradan’a güven”, “Cesur ol”, “Olumlu sonuç alıncaya kadar vazgeçme”, “Kendini sev ve değer ver”, “Geçmişe takılma”…
  Su_Kobakhas quoted2 years ago
  Köy sakinleri yağmur duasına çıkmışlardı. Bütün köy ahalisi toplandı. İçlerinden sadece biri yanına şemsiye almıştı:
  Bu İNANÇTIR!
  Babalar bebeklerini havaya hoplatır, çocuklar gülmekten bayılır. Hiçbiri düşmekten korkmaz, düşeceklerini akıllarına bile getirmezler; çünkü babaları onları tutacaktır:
  Bu GÜVENDİR!
  Yatağımıza girerken yarın uyanıp yaşamaya devam edeceğimize dair bir garanti yoktur. Ancak yine de yarına dair planlar yaparız:
  Bu ÜMİTTİR!
  bookhas quoted3 years ago
  2- Duygularını kontrol edebilen hayatını kontrol edebilir!
  Aycan Şimşekhas quotedlast year
  Şimdi artık sen, eski sen değilsin! Kabuğunu kırdın ve yeteneklerini özgür bıraktın. Şahit olduğun ve öğrendiğin şeyler, seni bir o kadar yalnızlaştıracak. Eskiden korktuğun şeyler seni korkutmayacak, çünkü ÇİLE’lerinle barışacaksın. Yaşadıklarını bir başkasının anlamasını beklemeyecek ve bir kez daha yaradana aşık olacaksın.
  Isco Skymenhas quoted2 years ago
  Delilerle Uyuma Girmenin En Kolay Yolu, Akıllı Olmaktan Vazgeçmektir!
  tugce199632has quoted2 years ago
  Konfüçyüs diyor ki; “Kilitli kapıyı açacak tek anahtar onu kilitleyen anahtardır!”
  bookhas quoted3 years ago
  Hayaller senin bilinçaltından gelen mesajları da içeriyor olabilir. Sen bunları birilerine anlattığında onların inançsızlığı veya güvensizliğinden zarar görebilirsin. Gel sen en iyisi anlatma.
  bookhas quoted3 years ago
  Düşüncelerini yönetmeyi öğrenmelisin; aynı bir yönetmen gibi. Onlar senin gerçeklerin değil sadece gelip giden düşüncelerdir.
  bookhas quoted3 years ago
  Her insanın kaderini kendi boynuna (kişisel seçimine) bağlamışızdır.
  b3064036930has quoted7 days ago
  “Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?” dedi Yaradan.
  b3064036930has quoted7 days ago
  Üstat Shakespeare’in dediği gibi: “Tüm dünya bir sahnedir. Yalnızca birer oyuncu olan kadınlarla erkeklerin sahneye girip çıktığı ve tek bir insanın ömrü boyunca pek çok rol oynadığı.”
  b3064036930has quoted7 days ago
  Hakikat aramakla bulunmaz, ancak bulanlar hep arayış içinde (akışta) olanlardır.
  b3064036930has quoted7 days ago
  İNSAN olup ruhsal deneyimler yaşamak için değil, aslen RUH olup; insan olmayı deneyimlemek üzere bu gezegende bulunduğunu hatırladığında bunun bir yolculuk olduğunu anlayabilirsin.
  b3064036930has quoted7 days ago
  Söz Söyleme Sanatı
  b3064036930has quoted7 days ago
  Kariyerinde Varsa İş de Olur Para da
  b3064036930has quoted7 days ago
  Mucize Bilinçaltını Yönet

  • Geleceğin Meslekleri

  • Hipnotik Öğrenme
  b3064036930has quoted7 days ago
  • Başarı Üniversitesi

  • Başarı Rehberi
  Hilal Çalışlarhas quotedlast month
  ördüncü aşama: Boşlukta sörf yapıyor gibi hissedersin. Bazen uyanıkken rüya görebilir, bazen de uykuya dalabilirsin. Bu sürede telkinlerine başlayabildiğin gibi, zihni rölantiye alıp, kendi akışın içinde de kalabilirsin. Uykun gelirse de uyuyakalabilirsin. Dönmek istediğinde 10’dan 0’a doğru
  Hilal Çalışlarhas quotedlast month
  Üçüncü aşama: Gözlerini kapat, oturuyorsan kuyruk sokumun dik, uzanıyorsan; bir elini göğsün arasına, diğer elini karnının üstüne koyarak nefes sürecini yavaşlat, aldığın nefesi burundan alacak ve 6 saniye içinde karın bölgesine çekeceksin, 3 saniye nefesini tutacak ve 8 saniyede vereceksin. Sonra tekrar 3 saniye bekleyip aynı şekilde tekrar edeceksin. (6+3+8+3=20) bu formül ile 1 dakikada nefes alıp vermeyi 3 kez tekrar etmiş oluyorsun. Peki şimdi ne mi olacak? Beyin ve vücut titreşimlerin seni Alfa’ya çekecek, zihnin “alarm” durumundan “relax” durumuna geçecek. (5 dakika)
  Hilal Çalışlarhas quotedlast month
  Birinci aşama: Niyet ediyor, ağızdan üç kez derin nefes alıp vererek rahat bir koltuğa oturuyor veya uzanıyorsun. (2 dakika)
  İkinci aşama: Sağ burun deliğini kapatıp sol burun deliğinden, yavaş ve uzatarak 1 dakika nefes alıp ver. Sonra Sol burun deliğini kapatıp sağ burun deliğinden, yavaş ve
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)