Adil Maviş

Mucize Bilinçaltını Yönet

Bir tohum (kavram) ekiyorsunuz ve onu bozacak bir şey yapmazsanız bu tohum kesinlikle tomurcuklanacak ve çok yakında meyvesini verecektir. Mesele şu ki bilinçaltınız şakadan anlamaz, unutmaz. Ne ekerseniz zamanı gelince ektiklerinizi biçersiniz.

İşin özü; kişinin dilekleri kökleriyle buluştuğunda, yüreğinin arzuları da gerçekleşir. Başına gelen hiçbir şeyin tesadüf olmadığını zamanı gelip gerçekleştiğinde göreceksiniz.

Üçüncü sayfadaki QR kodunu akıllı telefonunuzla taratın ve ‘Bilinçaltını Yönet Terapi’ dosyasını indirin. 21 gün boyunca her gece yatarken, sizin için hazırladığımız bu terapiyi dinleyin. Üç hafta sonunda düşünce sisteminizdeki değişime inanamayacaksınız!
213 printed pages

Related books

Impressions

  bookshared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot

  Muhtesem. Tek bir kitap okuma firsati olsaydi insanlarin, kesinlikle bu kitabi onerirdim

  İskendershared an impression6 months ago
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot

  Harika...Dikkatle okunması gereken bir kitap

  b8544985195shared an impressionlast year
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile
  💞Loved Up

  Gidip kitabı alacağım altını çizip ara ara açıp okuyabilmek için. İnanılmaz beğendim, bazı kitaplar doğru zamanda okunduğunda şahane etki yaratır, benim için en doğru zamanmış.

Quotes

  valiyev1has quoted23 days ago
  tedir. Evren bir aileye benzer, tek bir organik beden gibidir. Soluk aldığımda tüm bedenim bundan etkilenir; aynı şekilde güneş soluk aldığı zaman dünya da etkilenir. Dünya uzak mesafelerdeki güneşlerin hareketlerinden bile etkilenmektedir. En küçük hücre bile o dev güneşlerle birlik içinde titreşir.” Etrafımızda gördüğümüz her şey, bize “Sen bütünün bir parçasısın!” diye haykırmaktadır. Ruhsal tekâmül, mikro dünyamızdan dışarıdaki çok daha büyük dünyaya doğru, oradan da makro kozmosa doğru yaptığımız bir yolculuktur. Bu yolculuk bilgi, inanç, akıl, sezgi, düşünme, tefekkür ile devam eder. İnsanlar mikro dünyalarında bulamadıkları cevapları ancak makro kozmosta arayabilirler. Arayış, akıl ve bilim önderliğinde sezgimize de danışarak devam edecektir. Tasavvufi inanışa göre Yaradan çağırır, “GERÇEK İNSAN” ise arar. Var oluşunu, düşünüyor olmasına bağlayan Descartes, böylece Tanrı’nın varlığını kavrayabileceğini iddia etmiştir. İnsana Sığabilene Evren, Evrene Sığamayana İnsan Deriz… Evrende mükemmel bir sistem kurulmuştur; her şey uyum ve mükemmellikte, olması gerektiği şekilde, gereken zamanda olmaktadır.
  Hilal Çalışlarhas quoted24 days ago
  1. Anlaşma: Sözler “Büyü” Gibidir, Kendime ve Çevreme Kullandığım Sözleri Özenle Seçiyorum
  Sadece söylediklerin değil, söylemediğin ve aklından geçirdiklerin de bir enerji dalgası yaratır. Sözlerin tohum olur, toprakla buluştuğunda “niyet” ve “duygu” enerjileriyle reaksiyon başlar
  b7103890943has quotedlast month
  Hatalar senin en büyük öğretmenlerindir.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)