Владимир В'ятрович

Війна і міф. Невідома Друга світова

Видатні українські історики розвінчують міфи радянської пропаганди!

Чи правда, що пакт Молотова–Ріббентропа був вимушеним кроком для СРСР? Чи завжди Радянський Союз був непримиренним противником нацистів? Чи правда, що українські націоналісти масово винищували євреїв під час війни, особливо у Львові та Бабиному Яру? Сталін узгоджував військові дії з Гітлером? Бандера був агентом спецслужб нацистів? Кримські татари масово дезертирували на початку війни?

На ці теми ще 30 років тому боялися говорити навіть із рідними!
407 printed pages

Impressions

  Alexander Lysenkoshared an impression3 years ago
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile
  💞Loved Up
  🚀Unputdownable

  Кожна людина з пострадянського простору має цю книгу прочитати. Тому було би прекрасно мати адаптовану російськомовну версію хоча би в електронному форматі.
  Також хотілося би подякувати авторам за величезну роботу, що було пророблено, і вона вже вносить зміни у розуміння ролі СРСР у світовій історії. Нарешті можна читати науково-популярну книгу, зміст якої повністю збігається з розповідями родичів-очевидців.
  Велике спасибі!

  b3745125922shared an impression6 days ago
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile

  Vaanya.Kovalshared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile

Quotes

  Аліна Медведєваhas quoted3 months ago
  День пам’яті та примирення
  Аліна Медведєваhas quoted3 months ago
  Щоправда, ще у 1956 році у доповіді ХХ з’їзду КПРС «Про культ особи та його наслідки» перший секретар ЦК КПРС Микита Хрущов казав про депортацію народів Сталіним: «Українці уникли цієї долі тому, що їх занадто багато й нікуди було вислати. А то б він і їх виселив».
  Аліна Медведєваhas quoted3 months ago
  Головну роль у розправах над єврейським населенням відіграло місцеве «шумовиння»: дрібні та не дуже кримінальні злочинці та інші «низи» суспільства, до яких належали представники різних національностей

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)