bookmate game
Віктор Франкл

Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі

Віктор Франкл — всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в’язнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують людину над прірвою, захищають розум від божевілля та надають сенс життю. Свій жахливий досвід виживання він описав у книжці, яка допомогла мільйонам людей віднайти себе та змінити життя. Віктор Франкл доводить, що тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування. Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими.
158 printed pages
Publication year
2016
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

  Ivan Shabliishared an impression3 years ago
  👍Worth reading

  Розповідь психолога, який пережив концтабір, втратив там усіх найближчих, але не втратив себе.

  klywrqxshared an impressionlast year
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  💡Learnt A Lot
  🚀Unputdownable

  ця книга мене дуже зацікавила, звісно ж, я почала її читати вчора і не дуже люблю читати, але особливо книга Віктора Франкла заполонила моє серце й душу.
  всім рекомендую!

  Лубягін Олексійshared an impression2 years ago

  Це дивовижна книга

Quotes

  Maryna Gonoshilinahas quoted6 years ago
  І я процитував Ніцше: «Was mich nicht umbringt, macht mich stärker» («Те, що не вбиває мене, робить мене сильнішим»).
  Arsenhas quoted3 years ago
  Звідси очевидно, що немає причини відчувати жаль до людей похилого віку. Натомість молодь повинна заздрити їм. Це правда, що старі люди вже не мають ані можливостей, ані нагод у майбутньому. Та вони мають більше за це. Замість можливостей у майбутньому вони мають реальності в минулому — можливості, якими скористалися, сповнені сенси, реалізовані цінності — нічого і ніхто не може відібрати у них активи минулого.
  Таняhas quoted3 years ago
  У стані цілковитого спустошення, коли людина не може виявити себе в корисних діях, коли її єдине досягнення полягає в тому, щоб гідно нести свої страждання, у цьому стані людина здатна, любовно пригадуючи образ коханої, відчути повноту буття.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)