bookmate game
uk
Books
Наполеон Гілл,Джеймс Аллен,Уоллес Д. Уоттлз,Лао Цзи,Сун-Цзи,Марк Аврелій,Ямамото Цунетомо,Епіктет

10 шедеврів світової літератури

У світовій літературі накопичено багато творів, які допомагають людині розвиватися і вдосконалюватися. Сформувався навіть окремий напрям літератури, присвяченої саморозвитку.Десять найзначніших творів цього напрямку представлені у цій книзі. Саморозвиток — це постійна робота над собою, самовдосконалення і вироблення особистих якостей. У цьому процесі людина концентрується на своїх власних бажаннях і цілях і постійно видобуває все нові і нові знання для їх досягнення. І це є основним для досягнення життєвого успіху.Правильно починати відповідальний процес саморозвитку з вивчення основ і досвіду видатних людей, що досягли висот в самовдосконаленні та як результат — в житті. До цієї збірки увійшли визнані у світі основоположні класичні роботи, які досить просто, доступно, і одночасно детально і глибоко описують, як мислити і діяти, щоб стати успішним і щасливим у сучасному світі:Марк Аврелій. РозмислиЕпіктет. В чому наше благо?Сун-Цзи. Мистецтво війни (Наші ілюстрації)Лао Цзи. Дао де цзинЦунетомо Ямамото. Кодекс бусідоДжеймс Аллен. Як людина мислитьУоллес Д. Уоттлз Наука про те, як розбагатітиУоллес Д. Уоттлз. Секрети мотиваціїНаполеон Гілл. Думай і багатій (Наші ілюстрації)Наполеон Гілл. Закон успіху
938 printed pages
Original publication
2022
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Quotes

 • Владислав Порощайhas quoted6 days ago
  Є мисляче щось, з якого зроблені всі речі, і яке в своєму первинному стані пронизує, проникає і заповнює геть усе у всесвіті.
  Думка в цій субстанції створює [118] те, образ чого вона сама собі намалювала.
  Людина може формувати образи речей в своїх думках, направляючи їх безмежній субстанції, і тим самим, викликати створення того, про що вона думає.
  Щоб цього досягти людина повинна перейти від суперницього до творчого стану розуму; вона повинна сформувати чітку уявну картину того, що хоче, і робити все можливе, з твердим НАМІРОМ і непохитною ВІРОЮ, кожен день, при цьому кожна окрема дія повинна бути ефективною
 • Владислав Порощайhas quoted6 days ago
  Є мисляче щось, з якого зроблені всі речі, і яке в своєму первинному стані пронизує, проникає і заповнює весь всесвіт.
  Думка в цій субстанції створює те, образ чого вона сама собі намалювала.
  Людина може формувати образи речей в своїх думках, направляючи їх безмежнії субстанції, і тим самим, викликати створення того, про що вона думає.
 • Владислав Порощайhas quoted11 days ago
  Тому що, все існуюче погіршується, коли його поліпшують, і поліпшується коли його погіршують.
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)