bookmate game
uk
Books
Наполеон Гілл

Закон успіху. Урок перший

Аналізуючи в «Законі успіху» життя і досягнення найвизначніших бізнесменів Америки, які часто починали з нуля, набували досвіду в «університетах ударів долі», Наполеон Гілл підкреслює, що «успіх не можна зловити», його досягають, «засвоюючи і застосовуючи закони, які так само незмінні, як закони всесвітнього тяжіння». Наполеон Гілл — всесвітньо відомий американський письменник, публіцист і психолог, радник 32-го президента США Франкліна Рузвельта, автор світових бестселерів і спеціальних методик про те, як домогтися успіху. Книги Наполеона Гілла — це не розлогі роздуми про успіх як явище, а збірники корисних порад і рекомендацій, які допоможуть прийти до успіху в житті, домогтися багатства і слави.
46 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • b7282231887shared an impression2 years ago
  👍Worth reading

  Рекомендую)

 • Дмитро Козарshared an impression3 years ago

  Дуже багато корисних порад для життя !Супер Книжка

 • Богдан Одайськийshared an impressionlast month
  👍Worth reading

Quotes

 • b1378187170has quoted2 years ago
  Людина може стати ходячою енциклопедією і при цьому не мати жодної сили. Знання стає силою лише в тому разі, коли його організовано, класифіковано і приведено в дію.
 • Igor Bogdanovhas quoted2 years ago
  Кожен менеджер, кожен військовий командир, в цілому кожен лідер у будь-якій справі добре усвідомлює необхідність «esprit de corps» (честь мундира, корпоративний дух) — загального взаєморозуміння і співпраці — для досягнення успіху. Цього колективного духу гармонії у спільній меті можна досягти дисципліною (добровільною чи примусовою),
 • Екатерина Корнееваhas quoted2 years ago
  Найбільш очевидні слабкості, які стоять між людиною і успіхом, це НЕТЕРПИМІСТЬ, ЖАДІБНІСТЬ, КОРИСТОЛЮБСТВО, РЕВНОЩІ, ПІДОЗРІЛІСТЬ, ПОМСТА, ЕГОЇЗМ, ОБМАН; СХИЛЬНІСТЬ ЖАТИ ТАМ, ДЕ НЕ СІЯВ, І ЗВИЧКА ВИТРАЧАТИ БІЛЬШЕ, НІЖ ЗАРОБЛЯЄШ.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)