bookmate game
Борис Скачко

18 друзів чоловічої сили

Ця книга потрібна будь-якому чоловіку. Незалежно від стану потенції сьогодні! А також кожній люблячій жінці, яка піклується про здоров'я свого чоловіка. І про своє власне здоров'я! Можливо, ви все знаєте? І вважаєте, що вашій чоловічій силі нічого не загрожує! Лікарський досвід показує, що навіть 1 неврахований або недооцінений ворог може все змінити! І 17 друзів не допоможуть! Можна перевіряти подаровану батьками генетичну силу чоловічої потенції. Частими помилками. А можна вчитися на помилках інших! І зберігати або посилювати наявні можливості. У будь-якому випадку, кожен робить вибір за себе і для себе! Друге видання, перероблене і доповнене.
48 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • Артем Горбельshared an impression2 years ago
  👍Worth reading

  3/5, багато дивних рецептів, які, сумніваюся, що на щось впливають

 • Melania Lozynskashared an impression6 months ago
  👍Worth reading

  Раджу її читати

 • Богдан Хмельницькийshared an impressionlast year
  👎Give This a Miss
  💩Utter Crap
  💤Borrrriiinnng!

  хєрня повна

Quotes

 • b6647274003has quoted2 years ago
  Тобто для нирок і здоров'я простати найкраще вживати компоти, чаї, овочеві супи. А про звичайну воду краще забути.
 • MThas quoted2 years ago
  Найпростіша схема прийому:

  Олія насіння гарбуза і плодів обліпихи (10:1) — по 1 ч.л. 2–3 рази на день під час їжі або прямо перед їжею, де немає інших жирів. Курс — 2–3 міс.

  Потім перейти на масло насіння розторопші і плодів шипшини (10:1), а в разі розвитку простатиту у віці понад 40 років — на масло насіння льону і плодів шипшини. Чергувати і далі.

  Відвар зерен вівса — 5–6 ст.л. цільних зерен залити 1 л окропу, томити на малому вогні 30–40 хв, гарячим відваром залити жменю родзинок з курагою (можна використовувати інші сухофрукти), додати 2–3 ст.л. висівок, настояти до ранку і випити протягом дня незалежно від прийому їжі. Ягоди і висівки з'їсти в другу половину дня.

  Висівки, зародки пшениці — по 1–2 ст.л. на добу в їжу.

  Аллохол — по 1 драже 4–5 раз на день під час або після їди. При закрепах, але якщо немає каменів в жовчному міхурі, приймати за 10–15 хвилин до їжі. Курс — 1-15 місяці.
 • Sergey Petrovhas quoted8 months ago
  Перший ворог чоловічого здоров'я — стрес психологічний!
  Тінь цього ворога з'являється задовго до статевого дозрівання. І залежить від сімейних традицій. Точніше, від правильного виховання майбутнього чоловіка.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)