Ерік Берн

Секс у людському коханні. Ігри, в які грають у ліжку

Від автора бестселерів "Ігри, у які грають люди" та «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі"

Провокативне дослідження

Те, про що соромляться говорити, і те, чим бодай раз у житті займався чи не кожен з мільярдного населення планети. Такий природний та важливий процес, що забезпечує виживання живих істот. Власне, процес, що й творить саме життя. Його називають по-різному і займаються ним по-різному. Один з найулюбленіших способів відтворення живих організмів — секс. Здається, у цьому питанні все просто і все відомо. Але чому й досі цей аспект існування огорнений міфами, табу та стереотипами?
Відомий американський психолог і психіатр, доктор медицини Ерік Берн переверне усталені уявлення про ігри, у які грають у ліжку. Ви зрозумієте, що дотепер нічого не знали про секс. Де ховається «жіноча» та «чоловіча» сила і чи існує вона взагалі, як «користуватися» статевим органами, механізми збудження та "інструкції з користування" власним тілом, секс по дружбі, або вплив статевого життя на наші стосунки із оточенням, польоти в космос та оргазм — чому це вдається одиницям? І чи насправді є щось спільне між сексом та коханням?
Захопливе та провокативне дослідження, що зазирає під ковдру та демонструє всю голу правду про секс.
276 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

  Pasha Horakshared an impression2 months ago
  👍Worth reading

  b2013135190shared an impression4 months ago
  👍Worth reading
  🐼Fluffy

Quotes

  nastkaaaahas quoted7 months ago
  Пристойно говорити про непристойність цілком можливо й, гадаю, бажано.
  Pasha Horakhas quoted2 months ago
  Перше правило — придивляйтеся до власних ігор, а не до чужих. Друге — спробуйте не заграватися: тоді ваші улюблені гравці зрозуміють, що ви зупинилися, і самі, може, зупиняться. Подивіться, що буде далі. Якщо все піде гладко, ви отримаєте хорошу винагороду замість поганої відплати. До прикладу, пара, яка грає в «Бунт» і отримує свої дивіденди гнівом, може зрозуміти, що секс веселіший від гніву. У це важко повірити, доки не спробуєш сам.
  Pasha Horakhas quoted2 months ago
  «Але» стає на заваді любові найчастіше (на другому місці — «якби»). Осердя близькості — насолода тим, що маєш тут і зараз. «Але» відлякує всі тут і зараз, а «якби» відсуває їх убік чи прибирає до кращих часів. «Але» — це тремтіння перед майбутнім, «якби» — шкодування за минулим. Хороший секс — внесок у добробут, який відбувається тут і зараз. Життя моментом — це милування деревами й пташиним співом

On the bookshelves

  Тетяна Мазур
  111
  • 17
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)