bookmate game
tr
Books
İlhan Korkmaz

Bu Kalp Buna Dayanır mı

Bu kitap ile İnsanların kafalarındaki yaşamsal konulardaki soru işaretleri ile Genel Ülke ve Dünya sorunlarına evrensel bir bakış açısıyla yaklaşımda bulunarak naçizane çözüm önerilerinde bulunmaya çalıştım. Umarım okuduklarınız yaşamınıza katkı sağlar. Unutulmamalıdır ki hayat bizimle ya da bize rağmen akmaya devam edecektir. İnsan, kendisini, toplumu ve dünyasını güzelleştirecek şekilde yaşayabilendir.

Yaşamım içinde aldığım eğitim ve oluşturduğum tecrübelerimde bana yardımcı olan tüm insanlara, hayatımda bana kattıkları değer için tüm dostlarıma ve bana gösterdikleri sevgi, saygı ve anlayış için eşime ve çocuklarıma teşekkür ederim. Bana kitabımı basılı hale getirerek,  bu önsözüme de katkı  yapan Emek yayınevi ve yetkilisi Özkan Günal’a da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu kitabı okuyan siz değerli okuyuculara teşekkür ediyorum. Bir kitabı değerli ve güzel kılan okuyucusudur.

İyi ki varsınız..

İlhan KORKMAZ

Yazar hakkında

Yazar. İstanbul 1962 doğumlu olup İstanbul Şehremini Anadolu Lisesi 1979 yılı mezunu  ve 1987 yılında  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesini bitirdi.

Mecburi hizmetini Van ili Özalp ilçesinde 1990 yılında tamamladı, ardından askerliğini Diyarbakır Ergani’de Jandarma Komando Teğmen olarak 1992 yılında bitirdi. Sırasıyla Yalova, Fatih, G. O. Paşa, Beyoğlu / İstanbul ilçelerinde görev yaparak, 2007 yılında Bursa iline yerleşerek Yıldırım ve Nilüfer ilçelerinde görev aldı.

En son, Nilüfer ilçesi Ataevler Aile Sağlığı Merkezi Aile Hekimliğinden emekli oldu ve halen iş yerlerinde kısmi zamanlı olarak İş Yeri Hekimliği yapmaktadır.

Dilek Korkmaz ile evli olup, Serhan ve Nazlıhan isimli iki çocuk babası.
109 printed pages
Original publication
2016
Publication year
2016
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • Derin Aslanshared an impression10 months ago
  👍Worth reading

  Çok güzel payıldım 😊

 • doktorbahar2011shared an impressionlast year
  👍Worth reading
  💞Loved Up

  Kesinlikle harika

 • zeyneprabiayilmaz7shared an impressionlast year
  👍Worth reading

  Güzel bir konu

Quotes

 • Ramazan Erovahas quoted3 months ago
  inanç sistemlerinin özü ile harmanlanarak , daimi evrensel yaşantının hüküm sürdürüldüğü ama hiçbir zaman
 • Ramazan Erovahas quoted2 months ago
  kesinlikle, popüler diye asla sevmedikleri ve sevemeyecekleri iş alanlarına yönlendirilmemeleri ise en sağlıklı olan yoldur
 • Ramazan Erovahas quoted3 months ago
  dolaşıp geleceği ve uğruna yaşanılan bu sistemin her bir inananının gereklerini en az % 50 oranında yerine getirmeleri halinde bile minimal % 75 oranında yaşamsal haz artışına yol açacağı da neredeyse kesin gibidir

On the bookshelves

 • Esranur Tiryaki
  A
  • 11
  • 1
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)