uk
Айн Ренд

Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
«Атлант розправив плечі» — magnus opus Айн Ренд, який авторка писала впродовж 12 років, став її найгучнішим бестселером, одним із найвпливовіших художніх творів світової літератури. Згідно з даними опитування Бібліотеки Конгресу США, це друга після Біблії книга, яка змінила життя американських читачів. Три частини трилогії названі відповідно до основних законів логіки: «Несуперечність», «Або-або, «А є А». У першій частині авторка знайомить читачів із головною героїнею Даґні Таґґарт, яка керує найбільшою в країні залізницею і прагне впровадити нові технології, щоб зробити свою бізнес-імперію ще сильнішою. У цьому їй допомагає Генк Ріарден — король металургії, а ще нафтовий монополіст Елліс Ваятт, що перетворює Богом забуту землю на промисловий рай. У їхніх руках — наймогутніші корпорації, що від них залежить доля країни. Вони — сучасні атланти. Їхня релігія — економіка, їхня відповідальність — тягар усього світу. Колись вони мріяли змінити життя суспільства, а тепер їм доводиться чути, що вся їхня праця лише помножує несправедливість. Що всім людям потрібні однакові права і можливості. Спершу атланти лише знизували плечима. Але настане той день, коли їм остаточно набридне тримати цей світ на своїх плечах…
This book is currently unavailable
518 printed pages

Impressions

  Надія Верхолякshared an impression3 years ago
  🔮Hidden Depths
  🚀Unputdownable

  Одна з кращих книжок, які доводилося читати. Сповнена впевненості, рішучості і боротьби проти всіх

  Angelika Nakarvatskashared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile
  💞Loved Up
  🚀Unputdownable
  🐼Fluffy
  💧Soppy

  Очень крутая книга!!
  Начало не втягивает, но потом - с головой и всем остальным!!! Советую однозначно))
  Есть над чем задуматься)))👍👍👍👍👍👍👍

  andriishared an impression2 years ago

  здоровий егоїзм та нарцисизм - кльова штука про яку не варто забувати, намагаючись догодити всім. і ці риси в собі варто признавати.

Quotes

  Victor Pavluchynskyihas quoted3 years ago
  – Тим, що гріш усьому ціна. Скрізь, шановна, лише кров і бруд. Не вірте мріям, якими вас годують по самісінькі вуха, і буде вам щастя.
  – Про які мрії йдеться?
  – Про ті байки, що ними нас загодовують за юності – про людину, про дух. У людей немає ніякого духу. Людина – лише ница тварина, позбавлена інтелекту, душі, чеснот і моральних ці
  Роман Гринчукhas quotedlast month
  Хоч мені було байдуже до того, але в школі я завжди була непопулярна. А зараз я, здається, зрозуміла причину. І ця причина просто неймовірна. Люди не люблять мене не тому, що я роблю щось погано, а тому, що все роблю добре. Їм не подобається, що в мене найкращі в класі оцінки; що, не докладаючи жодних зусиль, я отримую найвищі бали. Думаєш, щоб набути популярності, мені варто стати трієчницею?
  Богдан Присяжнюкhas quotedlast month
  — Франциско, який тип людей наймерзенніший?

  — Люди без мети.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)