bookmate game
Бурбо Ліз

П’ять травм і масок, які заважають бути собою

Ліз Бурбо — засновниця одного з найбільших центрів особистісного розвитку в Квебеці. Заняття за концепцією Бурбо проводяться у понад 20 країнах. Тренінги та семінари за її програмою допомогли майже 40 тисячам людей віднайти мотивацію, розкрити власний потенціал, пізнати себе, досягти гармонії у взаєминах з іншими людьми й самими собою. Підсумки своїх досліджень Бурбо виклала у 17 книжках, які стали світовими бестселерами у галузі саморозвитку.

Так страшно… бути собою. Але чому? Хто змусив тебе вдягнути маску, щоб сховати справжнього себе? Ти зробив це, щоб не розчарувати батьків чи свого партнера? Або гра в хованки — це спроба замаскувати глибокі болючі рани?
Та втеча від себе — лише тимчасове полегшення. Час зняти маску. Без страху та дискомфорту. Нарешті прийняти та полюбити себе з усіма шрамами та недосконалостями. Ліз Бурбо певна, що «недосконалість» — вигадка і кожен з нас прекрасний та особливий. Головне — стати господарем свого життя.
Спробуйте зазирнути вглиб себе, перетворіть щоденні неприємності та дрібні проблеми на можливості стати кращою версією себе, не бійтеся зачепити старі рани, бо саме вони підкажуть шлях до зцілення.
Час зробити крок назад… щоб розігнатися і стати собою!
199 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

  abevishared an impression3 months ago
  💡Learnt A Lot

  Читала за рекомендацією. 5/10, якщо чесно. Було цікаво, звичайно ж, і деякі ознаки цих травм я знайшла в собі, але в процесі читання дуже скептичне відношення було до багатьох моментів, які описувала авторка, як приклад, що ці травми ми тягнемо за собою упродовж не одного свого життя, і дещо ще в такому роді. Особисто мені, не віриться, але приймаю таку думку, бо ну можливо, хто ж знає. Також очікувалося, що у кінці книжки буде "інструкція" як почати долати ту чи іншу травму, бо таке обіцяли з самого початку, але ні? :)
  Так, поради були, але ну таке, наче у психолога із тіктоку👍
  Отже, як для ознайомлення з темою, що ось таке в нашій психіці є, можно почитати, але більше нічого з цієї книжки не візьмеш, на жаль.

  Oxana Grynyshinshared an impression9 days ago
  👍Worth reading

  Ревчук Іринаshared an impressionlast month
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot

Quotes

  Ангеліна Цегеликhas quoted7 months ago
  Тільки від тебе залежить рішення: взяти себе в руки і стати господарем свого життя ― або ж дозволити контролювати його твоєму его.
  Софиhas quoted4 days ago
  маєш дати собі право припуститися кілька разів однієї й тієї самої помилки або пережити неприємний досвід, перш ніж наберешся сміливості й волі змінити себе.
  Софиhas quoted4 days ago
  Нам потрібно, понад усе інше, навчитися розпізнавати, що для нас корисне, а що ні. Єдиний спосіб цього досягнути ― усвідомити наслідки досвіду. Усе, що ми вирішуємо або не вирішуємо, те, що робимо або не робимо, те, що говоримо чи не говоримо, і навіть те, що ми думаємо й відчуваємо, тягне за собою певні наслідки.
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)