uk
Ґреґ Маккеон

Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
Чи відчували ви коли-небудь, що викладаєтеся на повну, але не отримуєте бажаного результату? Перепрацьовуєте й водночас не займаєтеся тим, чим потрібно?.. Ґреґ Маккеон пропонує власну концепцію Есенціалізму, завдяки якій ви навчитеся помічати найсуттєвіше, відкидати непотрібне й устигати найважливіше. Автор переконує, що неможливо впоратися з геть усім і мати все: тільки нам вирішувати, на що витрачати свій безцінний час та енергію. Якщо ви прагнете дізнатися, як визначати пріоритети, робити лише те, що справді потрібно, а найголовніше — як докладати мінімум зусиль і досягати успіху, ця книжка саме для вас.
This book is currently unavailable
259 printed pages

Impressions

  Kseniya Leshchenkoshared an impression3 years ago
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile

  Крутая книга: одновременно и мотивирующая, и дающая конкретные инструменты как выйти на путь человека, делающего в жизни действительно важные вещи.
  Взяла себе на заметку с десяток идей как элегантно говорить "нет", как искать идеи по улучшению рабочих и семейных процессов. Выписала себе один занятный подход как спровоцировать детей на полезные занятия (чтение книг, саморазвитие) и "отвлечь" их от сидения в гаджетах.

  В целом в книге нету каких-то новых способов делать меньше, но лучше. Новых способов нету нигде )) Всё давно написано.
  Но мне понравилось, что все важные моменты КАК делать меньше, но лучше, проговорены. Еще раз перечитать и подметить, что я до сих пор не делаю, очень полезно. И есть сравнения как бы поступил человек-неэссенциалист и человек-эссенциалист. Поняла насколько все еще часто я поступаю как неэссенциалист. Есть над чем работать.

  Перечитывать книгу тоже стоит. И не один раз.

  Vitaliyshared an impression10 months ago
  👍Worth reading

  Коротко і по суті :)
  Краще менше, але краще.
  Встигнути зробити абсолютно все не вийде. Книжка це розказує, чому так важливо сконцентруватись на найголовнішому. Що так багато важливих справ, якими ми займаємось, важливими не є.

  Загалом цікаво прочитати і користуватись.

  Mariashared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile
  🌴Beach Bag Book
  🚀Unputdownable
  😄LOLZ
  🐼Fluffy
  💧Soppy

  The best of the best)

Quotes

  andriihas quoted2 years ago
  Якщо це не чітке «так», тоді це чітке «ні».
  Yulia Voloshyna-Sakharutahas quoted2 years ago
  «Упередження незворотних витрат» — це схильність продовжувати інвестувати час, гроші або енергію у щось програшне просто тому, що ми вже вклали певний ресурс, який неможливо повернути. Але, звісно ж, це може перетворитися на замкнуте коло: що більше ми інвестуємо, то більше нам хочеться довести справу до кінця і побачити, як повернуться наші інвестиції. Що більше ми у щось вкладаємо, то складніше нам відпустити це
  Marta Kukurudziakhas quoted2 years ago
  зупинявся й оцінював прохання за серйознішим критерієм: «Чи найважливіша це справа з усіх, на які я зараз можу витратити свій час і свої ресурси?».

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)