uk
Келлі Макґоніґал

Сила волі. Шлях до влади над собою

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
Мова, література, математика, фізика, хімія. А що було б, якби у школах та університетах нас вчили розвивати силу волі? Наскільки успішнішими ми могли б стати? Келлі Макґоніґал допомогла тисячам людей змінитися: кинути пити чи курити, пробігти марафон, зайнятися спортом, створити власний бізнес, налагодити стосунки в сім’ї тощо. Свою методику вона узагальнила в цій книжці.

Авторка з наукового боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власний потенціал. Але, окрім теорії, Макґоніґал подає безліч фактів і цікавих прикладів. Та найбільша перевага книжки — це вправи. Виявляється, завдяки ним мозок можна натренувати, як м’язи.
This book is currently unavailable
335 printed pages

Impressions

  Daringushared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile

  У книжці поєднаний науковий підхід і простий виклад певних питань. Читати було цікаво, хоча місцями книга відверто затягнута. Багато було для мене вже відоме, але ще більше було нових, неочікуваних відкриттів. Ця книга швидше про людську психологію і механізми роботи психіки. Можливо саме розуміння механізмів за якими працює наш мозок допоможе вам краще пізнати себе і покращити своє життя, досягти цілей.

  Petrenko Lerashared an impressionlast month
  🔮Hidden Depths

  Супер а не книга

  zeus gambitshared an impression4 months ago
  👍Worth reading

  Ця книга справді цікава☺️

Quotes

  Настя Козакhas quotedlast year
  Уміти себе контролювати — це вміти програвати
  Anna Zakhozhahas quotedlast year
  Найкращий спосіб зміцнити свою імунну систему — щоранку кілька хвилин думати про власну мету, а також про те, в яких ситуаціях ви здатні зійти зі шляху. Це наче вакцина, що захищає вас від бактерій інших людей — думки про свою мету підсилять ваші наміри та допоможуть уникнути «зараження» від інших людей195.
  Like TVhas quotedlast year
  Багато хто з нас відчуває провину, коли підводить себе чи когось іншого.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)