uk
Елізабет Блекберн,Еліса Епел

Кинь виклик старості. Як у 60 виглядати на 30 і почуватися на 18

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
Від лауреаток Нобелівської премії
Авторки — у списку 100 найвпливовіших людей за версією TIME magazine's
Одна з найкращих книжок цього десятиліття
The Guardian

Проживши 122 роки, Жанна Кальман стала однією з жінок із найдовшою підтвердженою тривалістю життя в історії. У 85 вона зайнялася фехтуванням, а в 100 років ще їздила на велосипеді. Нонсен? Факт! Хочете так само?
Ця книжка містить важливі відповіді, здатні допомогти нам досягти цієї мети. Інформація, наведена на її сторінках, допоможе полегшити хронічні хвороби і поліпшити здоров'я. Тільки конкретні, підтверджені дослідженнями ідеї, здатні зробити решту вашого життя здоровим, довгим та щасливим.?
Що зовнішність людини говорить про стан її здоров'я?
Налаштування біологічного годинника?
Скільки потрібно спати, аби довше залишатися молодим?
Ефективна схема здорового харчування?
Тренування: скільки вправ буде достатньо
Так, старіння та смерть — факти неминучі, але те, як ми житимемо до свого останнього дня, змінити можна. Жити кращим і повним життям — це залежить від нас!.
This book is currently unavailable
479 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • Sergiy Zludenshared an impression3 years ago

  Я розумію що книга про теломери. Але це слово на кожній сторінці згадується в середньому 10-12 разів. Якби це слово забрати з книги то вона була б коротшою сторінок на 70. Якщо описати книгу одним реченням то воно буде таким: Добре їсти гарно спати - Бог здоровя мусить дати. Не більше. 5/10.

 • Ксенія Кравчукshared an impression2 years ago

  Я б рекомендувала читати цю книжку доволі вибірково, окремими розділами та по діагоналі. Насправді багато корисних речей захованих поміж занадто розлогих монологах-поясненнях.

 • b2706253973shared an impression3 years ago
  👍Worth reading

  Полезная книга, которая ещё раз позволяет взглянуть на образ жизни, который мы ведём и что-то попробовать изменить. Авторы научно доказывают негативное влияние фактторов на клеточном уровне , которые уже известны: разрушительное влияние стресса, плохих условий жизни, социального неравенства.

Quotes

 • Nataly Devyashinahas quoted3 years ago
  Старіння та смерть — факти неминучі, але те, як ми житимемо до свого останнього дня, можна змінити. Усе залежить від нас. Ми можемо жити краще й повніше зараз і в наступні роки.
 • Маргарита Капляhas quoted3 months ago
  «Вік — це лише питання ставлення. Якщо не звертати на нього уваги, він не має значення».
 • dzhumaa41875has quoted4 months ago
  Саме ціль у житті дарує нам справжнє щастя, здорове відчуття залученості до чогось більшого. Справжнє щастя — це не те швидкоплинне, що ми відчуваємо, коли їмо чи купуємо щось дуже бажане; це тривалий добробут. Сильне почуття наших цінностей та цілі може стати фундаментом, що допоможе нам відчувати стабільність у всіх життєвих подіях, великих і малих потрясіннях. У важкі часи ми зможемо згадувати їх знову і знову.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)