bookmate game
Елізабет Блекберн,Еліса Епел

Кинь виклик старості. Як у 60 виглядати на 30 і почуватися на 18

Від лауреаток Нобелівської премії
Авторки — у списку 100 найвпливовіших людей за версією TIME magazine's
Одна з найкращих книжок цього десятиліття
The Guardian

Проживши 122 роки, Жанна Кальман стала однією з жінок із найдовшою підтвердженою тривалістю життя в історії. У 85 вона зайнялася фехтуванням, а в 100 років ще їздила на велосипеді. Нонсен? Факт! Хочете так само?
Ця книжка містить важливі відповіді, здатні допомогти нам досягти цієї мети. Інформація, наведена на її сторінках, допоможе полегшити хронічні хвороби і поліпшити здоров'я. Тільки конкретні, підтверджені дослідженнями ідеї, здатні зробити решту вашого життя здоровим, довгим та щасливим.?
Що зовнішність людини говорить про стан її здоров'я?
Налаштування біологічного годинника?
Скільки потрібно спати, аби довше залишатися молодим?
Ефективна схема здорового харчування?
Тренування: скільки вправ буде достатньо
Так, старіння та смерть — факти неминучі, але те, як ми житимемо до свого останнього дня, змінити можна. Жити кращим і повним життям — це залежить від нас!.
479 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

  Sergiy Zludenshared an impressionlast year

  Я розумію що книга про теломери. Але це слово на кожній сторінці згадується в середньому 10-12 разів. Якби це слово забрати з книги то вона була б коротшою сторінок на 70. Якщо описати книгу одним реченням то воно буде таким: Добре їсти гарно спати - Бог здоровя мусить дати. Не більше. 5/10.

  Ксенія Кравчукshared an impressionlast year

  Я б рекомендувала читати цю книжку доволі вибірково, окремими розділами та по діагоналі. Насправді багато корисних речей захованих поміж занадто розлогих монологах-поясненнях.

  b2706253973shared an impressionlast year
  👍Worth reading

  Полезная книга, которая ещё раз позволяет взглянуть на образ жизни, который мы ведём и что-то попробовать изменить. Авторы научно доказывают негативное влияние фактторов на клеточном уровне , которые уже известны: разрушительное влияние стресса, плохих условий жизни, социального неравенства.

Quotes

  Nataly Devyashinahas quoted2 years ago
  Старіння та смерть — факти неминучі, але те, як ми житимемо до свого останнього дня, можна змінити. Усе залежить від нас. Ми можемо жити краще й повніше зараз і в наступні роки.
  Давид Кожухаровhas quotedlast month
  3. Розширте усвідомлення. Відчуйте, як усвідомлення розширюється довкола вас, вашого дихання, всього організму. Зверніть увагу на поставу, руки, пальці ніг, лицьові м’язи. Пом’якшіть будь-яке напруження. Потоваришуйте з усіма вашими відчуттями, тепло їх привітайте. Досягши такого розширеного усвідомлення, зв’яжіться з усім своїм єством, охоплюючи все, що наразі є вами18.

  Ця дихальна перерва заспокоює ваш організм і пропонує більший контроль стресових реакцій. Вона перемикає ваше мислення із самофокуса та режиму «діяти» у бік мирного режиму «бути».

  трихвилинна техніка дихання

  Давид Кожухаровhas quotedlast month
  1. Усвідомте. Сядьте прямо й заплющте очі. Встановіть зв’язок із вашим диханням. Глибоко вдихайте й видихайте. Запитайте себе: «Що я переживаю просто зараз? Які в мене думки? Почуття? Тілесні відчуття?» Дочекайтеся відповідей. Визначте свої переживання та позначте почуття, навіть якщо вони небажані. Зверніть увагу на будь-яке відштовхування ваших переживань і пом’якшіть його, даючи місце всьому, що виникає у вашому усвідомленні.
  2. Зосередьтеся. Обережно спрямуйте всю свою увагу на дихання. Аналізуйте кожен вдих і кожен глибокий видих. Стежте за кожним дихальним рухом, одним за одним. Використовуйте своє дихання для зупинки в цьому теперішньому моменті. Налаштуйтеся на стан безтурботності, що завжди з вами — під самісінькою поверхнею ваших думок. Ця безтурботність дасть вам змогу перейти з режиму «діяти» в режим «бути».

  трихвилинна дихальна техніка

On the bookshelves

  Bookmate
  Новинки
  • 109
  • 226
  Лілія Лазоренко
  Для себе
  • 85
  • 6
  aliceten4
  Father
  • 58
  • 1
  Marina Prokopets
  Розі Штайн
  • 36
  • 1
  Dasha Mineyeva
  Здоровье
  • 9
  • 1
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)