uk

Карл Саган

Відомий американський астрофізик і популяризатор науки, володар Пулітцерівської премії у галузі літератури, медалі NASA, статусу Великого американця та ще багатьох престижних премій і нагород. На його честь названо Меморіальну нагороду за космічні дослідження.

Quotes

b7920954915has quotedlast year
Люди, як і всі примати, — істоти соціальні, нам потрібна компанія. Ми ссавці і, щоб продовжити свій рід, піклуємося про потомство. Батьки усміхаються дітям, діти усміхаються у відповідь — так формуються сімейні зв’язки
Мері Філюкhas quoted2 years ago
Дізнавшись про те, що Всесвіту не шість чи дванадцять тисяч років, а усі тринадцять мільярдів, людина глибше відчуває його велич і розмах; а усвідомивши, що ми — складний набір атомів, а не «подих божества», починаєш принаймні з повагою ставитися до атомів. Знання, що наша планета — одна з мільярдів інших у галактиці Чумацький Шлях, а наша галактика — одна з мільярдів інших галактик, дивовижно розширює простір можливого. Відкриття, що у нас із приматами був спільний пращур, поєднує людину зі світом природи і, що важливо, спонукає переосмислити людську природу, хай навіть це навіває смуток.
Adahas quoted2 years ago
ми практикуємо науковий метод щоразу, коли вдаємося до самокритики і звіряємо свої ідеї з реальністю. І навпаки: коли, самовдоволені, сприймаємо світ і себе некритично, плутаємо бажане з дійсним, то впадаємо у псевдонауку й забобони.

Impressions

Маргарита Скубакshared an impression4 months ago
💡Learnt A Lot
🎯Worthwhile
🌴Beach Bag Book
😄LOLZ
👍Worth reading

Книга швидко та легко читається.

  • Onishared an impressionlast year
    fb2epub
    Drag & drop your files (not more than 5 at once)