bookmate game

Джефф Сазерленд

Quotes

Довбушhas quoted5 months ago
підхід називається Scrum. Я створив його двадцять років тому. На сьогодні це єдиний перевірений спосіб, здатний дати раду такого роду проектам. Існують два способи управління проектами: старий «каскадний», який марнує сотні мільйонів доларів і часто не дає на виході геть нічого, і новий, який із меншою кількістю людей та за менший час може дати більший результат кращої якості, без витрат великих коштів. Я знаю, це здається надто хорошим, щоб бути правдою, але результати впровадження Scrum говорять самі за себе. Він дійсно працює.
annamasliyhas quotedlast year
У своїй основі Scrum базується на простій ідеї: хоч коли почався проект, чому б регулярно не перевіряти, що він іде в правильному напрямку та дійсно відповідає прагненням людей? Непогано також ставити собі питання, чи існують якісь способи покращити вашу роботу, виконувати її якісніше та швидше, а також що може вам у цьому заважати.
annamasliyhas quotedlast year
Часто люди просто кажуть, що важливе все. Але насправді слід ставити питання, яке й поставили члени команди «Вартового»: що принесе проекту найбільшу цінність? Цим і слід займатися насамперед.

Impressions

Илья Ладыгаshared an impressionlast year
👍Worth reading

Трудно дать какую-то субъективную критику ,произведению ,которое влияет на твой рабочий график ,рецензия станет шире на пару абзацев —после импакта в жизни,или наоборот бесполезности модели.

 • merenkovkonstshared an impression4 months ago
  👍Worth reading

  Гарна книга , яка допомагає зрозуміти суть кожного процесу в скрам, та навіщо потрібно його впроваджувати

 • Назар Корначевськийshared an impression9 months ago
  🔮Hidden Depths
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile
  👍Worth reading

  Must read для бізнесу. Рекомендую

 • fb2epub
  Drag & drop your files (not more than 5 at once)