bookmate game
uk

Зігмунд Фройд

Зигмунд Фрейд — австрійський психолог і невролог єврейського походження, який вивчав людське несвідоме. Він розвинув методику вільних асоціацій та тлумачення сновидінь, яку було покладено в основу психоаналізу, і сформулював концепцію структури психіки (Ід, Еґо та Супереґо, або Воно, Я і Над-Я).
years of life: 6 May 1856 23 September 1939

Quotes

Світлана Чумакhas quoted2 years ago
Бо така вже людська природа: людина схильна проголошувати хибним усе, що видається їй небажаним, і тоді вкрай легко знайти аргументи, які підтвердять цей присуд.
Julli Rudihas quoted6 months ago
«Якщо немає жодних об’єктивних підстав вірити в психоаналіз і немає змоги продемонструвати його, то як узагалі можна вивчати психоаналіз і переконуватись у правдивості його тверджень?» Таке вивчення й справді не дуже легке, і, крім того, людей, що як слід опанували психоаналіз, дуже мало, хоча є, звичайно, й цілком приступний спосіб опанувати його. Людина вчиться розуміти психоаналіз передусім на собі самій, через дослідження власної особистості. Це не зовсім те, що звичайно називають самоспостереженням, але, оскільки кращого слова нема, можна скористатися й цим. Існує ціла низка дуже поширених і загальновідомих психічних феноменів, які, трохи ознайомившись із технікою, можна вивчати як об’єкти аналізу на самому собі. При цьому ви й досягнете сподіваної мети: переконаєтесь у реальності процесів, що їх описує психоаналіз, і в правильності своїх уявлень.
Julli Rudihas quoted5 months ago
психічні процеси самі по собі неусвідомлювані, усвідомлюються тільки поодинокі акти і фрагменти цілісного психічного життя

Impressions

Роман Коцур (Omen)shared an impression2 years ago
👍Worth reading

Кул Боб сторі, ніби посидів на лекції, цікаво але нічого не понятно. У загальному і зрозумів про що книга, але да, я не фанат лекцій

dmitrenkomaria12shared an impression4 days ago
👍Worth reading

 • Зігмунд Фройд
  Психологя сексуальності
  • 211
  • 27
  • 1
  • 3
  uk
  Books
 • Dasha Korotkayashared an impression2 months ago
  👍Worth reading

  fb2epub
  Drag & drop your files (not more than 5 at once)