uk
Books
Михайло Грушевський

Нарис історії українського народу

Епохальна наукова праця видатного українського історика
До 30 річниці Незалежності України
З передмовою доктора історичних наук Ігора Гирича
Народність, така велика, така багата змістом та життєвими силами, не знищеними століттями насильницького гноблення, не може бути доведена до небуття гнітом і заборонами. Усі ці утиски можуть лише затримати її розвиток, але не більше, і, кінець кінцем, вона не може не взяти свого. Факти останнього часу утверджують у непорушному переконанні, що широкий і всебічний розвиток української народності — лише питання часу, мабуть — дуже недалекого часу…
Михайло Грушевський
Перед вами — тисячолітня історія українців від доісторичних часів і князівського періоду до доби новітнього українського відродження у ХІХ — на початку ХХ ст.?
Київська держава — процес утворення та занепаду?
Велич та спадок Галицько-Волинської держави?
Українські землі під владою Великого князівства Литовського та Польщі?
Феномен козацтва: Хмельниччина, смути 1660–1680 років, повстання Мазепи та останні гетьмани?
Ліквідації Гетьманщини?
Українське відродження
Оригінальні трактування найважливіших історичних подій, характеристики видатних діячів національної історії, географічні карти українських князівств та театрів воєнних дій, ілюстрації пам'яток старовини та унікальні портрети історичних діячів — це найбільш детальне та комплексне дослідження становлення та розвитку українського народу.
773 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Quotes

  Alina Romanovahas quoted5 months ago
  саме культура зробить українську націю вільною, якщо вона зуміє витіснити з України імперські культурні форми метропольних націй.
  Nastia Yaschukhas quoted6 months ago
  Розбивши його політичне життя, зануривши його на дно економічного, культурного, а разом із тим і національного занепаду, ці несприятливі історичні умови вкрили забуттям світлі та славні миті його минулого життя, вияви його активності, його творчої енергії й на цілі століття кинули на розпутті політичної боротьби як беззбройну, беззахисну здобич завойовницьких апетитів його сусідів, як етнографічну масу, позбавлену національного обличчя, традицій, навіть імені.
  Nastia Yaschukhas quoted6 months ago
  озбивши його політичне життя, зануривши його на дно економічного, культурного, а разом із тим і національного занепаду, ці несприятливі історичні умови вкрили забуттям світлі та славні миті його минулого життя, вияви його активності, його творчої енергії й на цілі століття кинули на розпутті політичної боротьби як беззбройну, беззахисну здобич завойовницьких апетитів його сусідів, як етнографічну масу, позбавлену національного обличчя, традицій, навіть імені.

On the bookshelves

  Ania Otnoshenko
  Mom
  • 99
  • 2
  Fadieieva Olena
  #to read
  • 31
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)