bookmate game
Стівен Кінг

Доктор Сон

Продовження найстрашнішого бестселера Стівена Кінга «Сяйво»!

Минуло багато років після жахливих подій, які відбулися у зловісному готелі в горах… Денні вже дорослий, але привиди й досі не дають йому спокою. Доля зводить його з дівчинкою Аброю, яка має надзвичайні здібності — її «сяйво» сильніше за всіх. Але на неї полюють чудовиська в людській подобі, яким потрібні життя та дар дитини. І тільки Ден здатний захистити її від потвор, якщо переможе власних демонів.
640 printed pages
Original publication
2014
Publication year
2013
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

  ABulharovshared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  🚀Unputdownable

  Прекрасна книга, як і усе, що пише Кінг!

  Христина Калиниченкоshared an impression4 years ago
  🔮Hidden Depths
  🚀Unputdownable
  💧Soppy

  С нетерпением жду экранизации, книга достойная, читала с удовольствием. Те кто сравнивают её с сиянием совершают ошибку, сияние и доктор сон конечно, взаимосвязаны между собой персонажами и их историей, и приятное ощущение встречи с любимыми персонажами не могло не греть душу, но я считаю, что вместо того, чтобы сравнивать две совершенно разные книги между собой, лучше насладитесь новым произведением которое не оставит вас равнодушным.

  Пашаshared an impression10 months ago
  👍Worth reading

  Книга вызывает эмоции, ведь автор явно черпал вдохновение для пиздеца из пережитого, что заставляет верить в происходящее. Фантастическая составляющая не отстаёт - является качественно проработанной и логичной. Книга легко читается, правда, хорошая. Но такие книги вряд ли кто то советует, на них натыкаются случайно)

Quotes

  Angelina Darkhas quotedlast year
  Надходить час, коли ти розумієш, що рухатися кудись далі немає сенсу. Що куди б ти не вирушив, себе завжди забираєш з собою.
  Nataliia Buchynskahas quotedlast year
  Слухай сюди, Денні. Цей світ має змогу якось тримати все в рівновазі. Я у це вірю. Є така приказка: «Коли учень готовий, учитель об’явиться».
  b4674456127has quotedlast year
  Велика книга Анонімних Алкоголіків4

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)