Роберт Грін

48 законів влади

  Андрій Солонецьhas quoted4 years ago
  Кожен, хто намагається весь час бути гарним, неминуче буде знищений силою-силенною негарних людей».
  Мар'ян Костюкhas quoted3 years ago
  Спокушаючи, подавайте суперечливі сигнали — то бажання, то байдужість, — і люди не лише зіб’ються з пантелику, але й зажадають заволодіти вами.
  Лілія Шевченкоhas quoted3 months ago
  Гнів — найбільш руйнівна з усіх реакцій, він найбільше затьмарює ваше сприйняття. Він також має хвильовий ефект, що робить ситуацію менш контрольованою й посилює рішучість ворога. Якщо ви намагаєтеся знищити ворога, який завдав вам удару, набагато краще захопити його зненацька, удаючи дружелюбність.
  b2809812201has quotedlast year
  Ми стаємо ледачими, якщо навколо нас нема ворогів. Ворог, що ходить назирці, загострює наш розум, зосереджує й робить обачними.
  b9959600237has quoted2 years ago
  удайте, ніби хочете чогось, що насправді вас не цікавить, і вороги підуть хибним слідом, припускаючись помилок у розрахунках
  марян никорчукhas quoted3 years ago
  людина одержує більше влади, коли мовчить
  Natalia Zhiliakhas quoted18 days ago
  Люди радше відплачують за зло, ніж за добро, бо вдячність — тягар, а помста — насолода.
  Александр Чернышенкоhas quoted3 months ago
  Ми стаємо ледачими, якщо навколо нас нема ворогів. Ворог, що ходить назирці, загострює наш розум, зосереджує й робить обачними. Тож іноді краще залишити ворога ворогом, не намагаючись зробити його своїм другом або союзником.
  b1516246127has quoted3 months ago
  Ті, хто зараз усміхається й обіймає, ображали б одне одного і завдавали б навперемін ножових ударів, якби ж не ті манери…
  Лорд Честерфілд (1694—1773 рр.)
  b9946556687has quoted4 months ago
  Якщо ви вірите, буцімто шахраї — колоритна публіка, що заморочує голову брехнями й вигадками, то ви помиляєтеся. Найбільші шахраї мають доброзичливий і непримітний вигляд і не привертають до себе уваги. Вони знають, що екстравагантні слова й жести викликають підозру. Тож вони свій задум подають як щось звичне, банальне, нешкідливе.
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)