bookmate game
Джон Кехо

Квантовий воїн

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
  • Anna Lavreniukhas quotedlast year
    ізуалізація — це техніка використання нашої уяви, що дозволяє побачити та відчути, як ми вже досягли жаданої мети. Це план, який будуємо у свідомості, де уявляємо, як маємо чи робимо те, що хочемо бачити у своєму житті. Ми знову й знову викликаємо в уяві ці образи, виплітаючи павутиння щодня. Упродовж короткого, але інтенсивного періоду, який триває від двох до п’яти хвилин, наша уява концентрується на тому, як ми укладаємо угоду, будуємо стосунки, одужуємо — залежно від того, що саме хочемо реалізувати в житті. Необхідно запам’ятати, що завжди потрібно візуалізовувати те, як ми вже отримали жадане. У цьому й полягає весь ментальний фокус. Ми не сподіваємося на те, що досягнемо бажаного, не мріємо про те, що одного дня це станеться, — натомість переживаємо й відчуваємо це, наче воно тут і зараз. Візерунок думки, котрий ми виплітаємо, є образом цілі, якої вже досягли. Виконуючи вправу, уявляємо, як усе це вже сталося з нами. Це та вібрація, з якою ми працюємо.
  • kategunerhas quoted9 days ago
    ГВП, дійшовши висновку, що ймовірність випадкового вибору числа дорівнює трильйон до одного9. Іншими словами, свідома інтенція впливала на результати, які видавала машина.
  • kategunerhas quoted9 days ago
    Дивовижно, але, мабуть, саме наша свідомість пробуджує життєві сили у квантах і перетворює їх на «речі». Якимось містичним, алхімічним чином (ніхто досі не розуміє, як саме) наша свідомість є каталізатором і перетворює кванти-хвилі на кванти-частинки. Саме свідомість взаємодіє з енергетичною павутиною і створює реальність, яку ми сприймаємо
  • kategunerhas quoted9 days ago
    Модель реальності — це те, як наш мозок малює світ за допомогою зрозумілих йому концептів. Наша модель реальності — щось логічно зрозуміле для нас, і кожна людина створює власну конкретну модель реальності.
  • kategunerhas quotedlast month
    Нейрони, що разом активуються, також разом з’єднуються». Це називають законом Гебба,
  • kategunerhas quotedlast month
    Нейрони переносять інформацію, і без них наш мозок не міг би функціонувати
  • kategunerhas quotedlast month
    лишень кора головного мозку містить тридцять мільярдів нейронів, здатних створити мільйон мільярдів синаптичних зв’язків6.
  • kategunerhas quotedlast month
    здатність нейронів повсякчас утворювати нові зв’язки. Нейропластичність
  • kategunerhas quotedlast month
    Виживають тут найбільш зайняті. Ті зв’язки, які використовуються, міцнішають, перетворюючись на постійні фрагменти нейронної схеми мозку, тоді як неактивні синапси руйнуються.
  • kategunerhas quotedlast month
    у період між дитинством та раннім підлітковим віком руйнується двадцять мільярдів синапсів щодня9.
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)