bookmate game
Стівен Кінг

Мізері

Шанувальниця врятувала письменника від смерті. Але її захоплення перетворюється на одержимість…
404 printed pages
Publication year
2018
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

  Vladlena Nesterenkoshared an impression4 years ago
  💀Spooky
  🚀Unputdownable

  Моторошна, огидна, але не лишає шансу не дочитати до кінця.
  В цій книзі нема звичної для Кінга містики. І вона чудово ілюструє ідею, яка присутня в більшості його творів: найстрашніша істота в світі - людина.

  Volodymyr Pynyloshared an impression4 years ago
  👍Worth reading
  💀Spooky
  🚀Unputdownable

  Одна з найкращих книг Кінга, яку я читав. Дуже класний сюжет, персонажі. Доповнює картину хороша робота наших перекладачів, які дуже вдало підбирали лексику і українські відповідники. Рекомендую.

  Анастасия Хрулёваshared an impression5 years ago
  👍Worth reading
  💀Spooky
  🚀Unputdownable

  Данный роман прочитала ещё давно,но написать отзыв по нему удостоилась только сейчас😅Уже с первых страниц я поняла,что будет что-то невероятное!Книга настолько затягивает с головой,ты не сможешь остановился,пока не прочитаешь Ее всю.Я читала везде:дома,в школе,на улице.Финал был немного(хотя какой немного)УЖАСНО НАПРЯЖЕННЫЙ!Я читала и все говорила:-Ну давай,ты сможешь!Когда ты дочитываешь эту книгу до конца,становится даже грустно что Ее закончил и хочется ещё
  Я безусловно дам ей 10/10

Quotes

  curembushas quoted3 years ago
  Приблизно за десять днів після того, як Пол виринув із темної хмари, він одночасно збагнув три речі. Перша: в Енні Вілкс були величезні запаси новрілу (у неї, власне, були величезні запаси всіляких наркотиків). Друга: він підсів на новріл. Третя: Енні Вілкс була божевільна та небезпечна.
  curembushas quoted3 years ago
  Його звали Полом Шелдоном, і він був письменником, який створював два види книжок — хороші та бестселери.
  curembushas quoted3 years ago
  Коли він був маленьким хлопчиком, то часто їздив туди з батьками й завжди наполягав, аби вони стелили ковдру навпроти палі. Вона стирчала з-під землі, наче одиноке ікло підземного чудовиська. Він любив сидіти й спостерігати, як океан поглинав кілок. Години спливали, і вершечок палі знову виринав поміж хвиль

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)