Емі Вебб

Велика дев’ятка. Як ІТ-гіганти та їхні розумні машини можуть змінити людство

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
У цьому виданні Емі Вебб пояснює, що таке ШІ та яку роль відіграла Велика дев’ятка (Google, Amazon, Apple, IBM, Microsoft, Facebook, Baidu, Alibaba, Tencent) у його розвитку; пропонує сценарії перебігу подій упродовж наступних 50 років; окреслює ризики переходу від штучного вузького інтелекту до сильного штучного інтелекту та штучного надрозуму; пропонує тактичні та стратегічні рішення проблем, які виникнуть за наведеними сценаріями, а також конкретний план перезавантаження сьогодення. Ви знайдете відповіді на важливі запитання: ким насправді є корпорації Великої дев’ятки — новими месіями чи вершниками технологічного апокаліпсису. І що чекає на світ, трансформований інтелектуальними системами, які не поділяють нашого бачення майбутнього.
This book is currently unavailable
355 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

  • Yaroslava Yakovenkoshared an impression2 years ago
    👍Worth reading
    🔮Hidden Depths
    💡Learnt A Lot
    🎯Worthwhile
    🚀Unputdownable

Quotes

  • Юля Цикалюкhas quoted21 days ago
    Так, машини можуть думати. Проходження комунікативного тесту (як-от тест Тюрінга або новіша схема Винограда, яку запропонував Ектор Левеск у 2011 році і яка зосереджена на елементарному здоровому глузді та вимагає від ШІ відповіді на просте запитання, що містить у собі неоднозначні займенники) не обов’язково визначає здібності системи ШІ в інших сферах46. Це просто доводить, що машина може мислити, використовуючи лінгвістичні рамки, як робимо ми, люди. Усі згодні з тим, що Ейнштейн був генієм, навіть якщо прийняті методи вимірювання його інтелекту в той час, як-от тест у школі, свідчили про інше. Ейнштейн думав у такий спосіб, який був незрозумілим для його вчителів, тому, звичайно, вони вважали, що він не був розумним. Насправді, тоді не існувало адекватного способу виміряти силу мислення Ейнштейна. Так само з ШІ.
  • Юля Цикалюкhas quoted21 days ago
    На відміну від людей, які можуть втомлюватися, нудьгувати або відволікатися під час навчання, машини безжально та за будь-яку ціну йдуть до мети.
  • Юля Цикалюкhas quoted21 days ago
    Також Zero довела, що алгоритми тепер здатні навчатися без нагляду розробників, і саме ми, люди, стримували прогрес систем ШІ. Це означало, що найближчим часом машини зможуть розв’язувати проблеми, які ми самостійно не могли передбачити чи вирішити.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)