bookmate game
uk
Books
Сью Джонсон

Психологія кохання. 7 правил, що змінять стосунки на краще

Пам’ятаєте дитячі казки про «кохання з першого погляду» та про «жили вони довго й щасливо»? І ніколи не сварилися з приводу того, хто винесе сміття чи помиє посуд. Бажаєте так само, але в реальних стосунках? Докторка Сью Джонсон дає нове розуміння того, як треба любити і як це робити правильно. Для всіх пар — молодих, літніх; співмешканців, заручених, одружених; щасливих, нещасних, гетеро— чи гомосексуальних, — усіх, хто прагне знайти та зберегти кохання.
328 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • b2898921852shared an impression2 years ago

  Дякую за можливість прочитати цю чудову книгу.
  Рекомендую сімейним парам.

 • b3700007118shared an impression2 years ago
  👍Worth reading

 • b7000313100shared an impressionlast year
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot
  💞Loved Up
  🚀Unputdownable

Quotes

 • Світлана Хмільhas quoted2 years ago
  Імовірно, жінки схильні тягнутися до інших людей завдяки вищому рівню окситоцину («гормону обіймів»). Тож, коли їм бракує близькості, вони починають її шукати.
 • Дарина Хоменкоhas quoted2 years ago
  Кохання — то не глазур, якою прикрашають торт під назвою «життя». Це важлива базова потреба — як кисень чи вода, без яких ми не здатні вижити. І коли ми це усвідомимо, нам буде значно легше проникнути в саму суть проблем у стосунках.
 • Марія Сидорукhas quoted2 years ago
  «Кохання уособлює все, що про нього думають… — зауважує Еріка Йонґ. — Заради нього варто боротися, бути хоробрим, ризикувати всім, що маєш… Та є одна проблема: якщо нічим не ризикуєш, твій ризик ще більше зростає».

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)