Tamer Demirdelen

Satış Oyunları

Çok Satan Beyin Oyunları’nın yazarından

“İlerlemeyi istediğiniz meslekten, 100 milyon dolar kazanmış bir meslektaşınız, başarısının gerçek sırlarını içeren bir kitabı sadece sizin için yazsaydı, bu kitap için ne kadar ödemeyi göze alırdınız?”
İzak Levi, CEO, Cemile

“Mevlana’nın ‘Kapalı kapı yoktur yanlış anahtar vardır’ sözü aklıma Tamer Demirdelen’i getiriyor. Kitapta da göreceğiniz gibi o bir çilingir…”
Hakan Kaya, Clinical Professor, Washington State University

Çoğumuz spor yaparak ve doğal beslenerek daha sağlıklı olabileceğimizi biliriz ama yine de harekete geçmeyiz. Neredeyse bütün satış kitapları, sadece satış tekniklerini anlatır yani faydalı besinleri ve spor hareketlerini. Oysa daha da önemli olan okuyucunun dönüşebilmek için gerekli enerji ve yöntemleri kitabın satırlarında bulabilmesidir.

«Bilgi, kaslarımıza nüfus etmediği sürece bir söylentiden ibarettir.»
Yeni Gine sözü

Hayatta istediğin sonuçları elde edemiyorsan, ilk bakman gereken yer günlük alışkanlıkların!  Alışkanlıklarını kendi lehine çevir, hayatın değişsin!

Satış Oyunları; okurunun farkındalığını, yaratıcılığını, yeni alışkanlıklarını ve satış gücünü harekete geçirmek için bir kılavuz.

Hareket çok önemli çünkü satış işinde, hedefle bulunduğunuz nokta arasındaki mesafe, çoğunlukla, yeni bir görüşme kadardır.

Sadece oyunda kalmaya çabalamayın.

Satış oyunlarıyla, oyunu kurun!
210 printed pages

Impressions

  tanpinarashared an impressionlast year
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot

Quotes

  alirzababazadahas quotedlast year
  Kadınlar kulaklarıyla, erkekler gözleriyle sever. Bu nedenle kadınlar makyaj yapar, erkekler yalan söyler

On the bookshelves

  B. Varol
  business
  • 147
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)