Ілсе Санд

Подолати страх близькості

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
  • Anna Shapovalovahas quoted5 months ago
    Відчути й виразити гнів — не кінцева мета. Набагато більше життєвої сили приносять смуток та жага, які перебувають під гнівом. Завдяки їм ви можете відкрити шлях до більшої близькості і зв’язку з іншими.
  • Anna Shapovalovahas quoted8 months ago
    У дорослому житті можна приймати нові рішення й використовувати інші можливості. Якщо ви не бачите, як правильно вийти з ситуації або подолати проблему, завжди можна звернутися по допомогу до фахівця.
  • Anna Shapovalovahas quoted8 months ago
    орослому житті можна приймати нові рішення й використовувати інші можливості. Якщо ви не бачите, як правильно вийти з ситуації або подолати проблему, завжди можна звернутися по допомогу до фахівця.
  • Anna Shapovalovahas quoted8 months ago
    Регресія триває кілька хвилин або ціле життя. Щоб вийти з неї, потрібно нагадати собі, що дитинство закінчилося і життя тепер менш небезпечне.
  • Anna Shapovalovahas quoted9 months ago
    Регресія — це повернення до тих стра­тегій, які ми використовували на по­передніх етапах розвитку. Під час регресії ви почуваєтеся маленькими, безпорадними та, ймовірно, сердитими, як голодне дитя. Регресія відбувається, коли ви почуваєтеся розгубленими й відмовляєтеся від дорослих стратегій.
  • Anna Shapovalovahas quoted9 months ago
    Чоловіки в депресії часто відчувають і виражають гнів, навіть якщо їхнє основне почуття — сум і безпорадність. Гнів є потужною емоцією: коли ми сердиті, то боремося. Проб­лема виникає тоді, коли те, за що ми боремося гнівом, недосяжне. Або ж коли ми гнівом віддаляємо від себе людей, чия турбота нам найбільше потрібна, — можливо, самі того не розуміючи. Розлючений чоловік, який не боїться відчувати й виражати свою безпорадність та смуток, притягує до себе турботу й має більше шансів повернути впевненість у собі, ніж той, хто застряг у своєму гніві.
  • Аліна Карпікhas quoted10 months ago
    добре демонструє такий приклад. Матір Айріс часто страждала на депресію і говорила про свій
  • Анастасия Хащивскаяhas quotedlast year
    Якщо інша людина помічає почуття, з якими ми не хочемо в цей момент контактувати, це посилює їх і не залишає нам можливості їх стримувати.
  • Анастасия Хащивскаяhas quotedlast year
    Зазвичай у дуже чутливих осіб слабший захист від свого «я», ніж в інших. Вони легше отримують доступ до підсвідомості та сильніше, ніж більшість людей, відчувають свій внутрішній світ.

    Тому деякі надзвичайно чутливі особи вирішують віддалятися від інших на довгі проміжки часу. Самоізоляція — найбезпечніший спосіб уникнути близькості, незалежно від наших мотивів: чи то вона нас лякає, чи то роз’ятрює давні рани на серці.
  • Анастасия Хащивскаяhas quotedlast year
    Що слабші ваші стратегії інтрапсихічного самозахисту, то більше стратегій міжособистісного самозахисту вам знадобиться. Людям зі слабкими запобіжниками від їхнього внутрішнього «я» потрібні сильні зовнішні запобіжники, які захищатимуть їх від навколишнього світу. Вони швидко втомлюються від соціального контакту й відчувають потребу в тому, щоб усамітнитись і знайти себе.
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)