bookmate game
Ілсе Санд

Компас емоцій. Як зрозуміти свої почуття

  Естер Валюшкоhas quoted3 months ago
  Емоції не завжди є тим, чим видаються на перший погляд. Наприклад, якщо ви побачите заплакану жінку, то, мабуть, подумаєте, що їй сумно. Проте насправді вона може бути наляканою чи сердитою. Жінки нерідко ховають під смутком різні почуття.
  Маріяhas quoted8 months ago
  Чи маєте ви звичку дозволяти одному дню перетікати в інший і не задумуватися про те, як минув кожен із цих днів? Випробуйте новий підхід: спробуйте ретельно планувати графік і знаходити час для речей, якими справді хочете займатися.
  Dreamrrrhas quoted2 years ago
  Якщо ви до себе дуже вимогливі, вас дратуватимуть люди, які дозволяють собі часто розслаблятися.
  Alexandra Segedijhas quoted3 years ago
  «Бути мудрим — означає знати себе, пізнавати своє “я” й розвивати вроджену силу, яка й робить тебе унікальним».
  Alexandra Segedijhas quoted3 years ago
  На щастя, ніколи не пізно усвідомити, ким ви є насправді, щоб почуватися впевненими в собі.
  Татьяна Олейникhas quoted8 days ago
  Чудова ідея — викласти їх на папері. Таким чином вам буде легше дистанціюватися. Оцініть реалістичність написаного.
  Татьяна Олейникhas quoted8 days ago
  Важливо мислити якомога реалістичніше. Не надто негативно і не надто позитивно. Завжди пам’ятайте, що ви — не ваші думки. Думки — це те, що присутнє у вас. Важливо дотримуватися правильної дистанції.
  Татьяна Олейникhas quoted8 days ago
  Одна й та сама подія може викликати різні почуття залежно від того, як ви її сприймаєте. Уявімо, що ви отримали подарунок від сусіда. Якщо вам одразу спала на думку підозра («Що він задумав?») — ви злякалися. Якщо почнете думати: «Та за кого він себе має? Ми зроду-віку не обмінювалися подарунки, а тепер мені теж доведеться якось йому віддячити», — ви можете відчути гнів. Якщо ви припускаєте: «Напевно, в сусіда видався чудовий день, якщо він захотів зробити мені подарунок», — ваші почуття нейтральні. А якщо ви скажете собі: «Мабуть, сусід вважає, що я чудова людина», — ви почуватиметеся щасливими.
  Татьяна Олейникhas quoted8 days ago
  Почуття — те, що в нас є, але не те, чим ми є. Ми можемо піддатися почуттям, або дистанціюватися від них і перемкнутися на щось інше. Чим точніше ми визначимо, що ж саме відчуваємо, тим легше буде окреслити план дій. Якщо ми не впевнені в тому, що відчуваємо, можна проаналізувати думки, пов’язані з цим почуттям, або запитати себе, що в цей момент хотіло б зробити наше тіло.
  Татьяна Олейникhas quoted8 days ago
  Якщо ви не впевнені, що відчуваєте, можна спробувати інший підхід. Запитайте себе: «Чого зараз хотіло б моє тіло?» Зосередившись на тому, чого прагне тіло, ви можете виявити супутні почуття.
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)