bookmate game
uk
Books
Джастін Зонненбурґ,Еріка Зонненбурґ

Здоровий кишечник. Контроль ваги, настрою та здоров’я

В центре этой книги — четырехнедельный план, разработанный на основе новейших исследований микробиома и повышенной проницаемости кишечника. Это не диета в распространенном смысле этого слова; это программа восстановления и полный пересмотр здоровья.

На четыре недели мы исключим из рациона продукты, которые могут раздражать оболочку кишечника или нарушить баланс в разнообразии всех бактерий в вашем кишечнике; а взамен включим полезную пищу. Считайте это персональной перестройкой, действующей изнутри на внешний вид; употребляя полезную пищу, восстанавливая кишечную флору, вы положительно влияете на свой вес, настроение, иммунную систему.
310 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • Lesya Zhakunshared an impressionlast year
  👍Worth reading

  Эту книгу должен прочитать каждый!

 • Тетяна Федорчукshared an impression6 months ago
  👎Give This a Miss
  💤Borrrriiinnng!

 • el60006shared an impression7 months ago
  👍Worth reading

Quotes

 • Ильяhas quoted2 years ago
  Найпоширеніший різновид продуктів із вмістом пробіотиків у Сполучених Штатах — це ферментовані молочні продукти на кшталт йогурту та сметани (хоча сметану можуть також виробляти без участі бактерій, тому не вся вона містить живі мікроби). Кефір (менш поширений пробіотичний молочний напій) ферментують за допомогою понад сотні видів бактерій та дріжджових грибків. Як і йогурт, кефір має мільярди живих мікробів на порцію. Величезний асортимент мікроорганізмів зробив його улюбленим напоєм у нашій сім’ї, особливо під час сезону застуд та грипу. Різноманітний набір мікроорганізмів у кефірі збільшує шанси, що мікробіота кожного з нас реагуватиме хоча б на один з мікробів усередині цього питного «зоопарку».
 • Анжелика Семенухаhas quoted7 months ago
  Наш кишечник заселяють більше ніж 100 трильйонів бактерій. Якщо їх розмістити в один ряд, вони дістануть до Місяця. Залежно від типу деякі з них живуть у шлунку (хоча багатьох бактерій його суворий
 • Svit.Nykhas quoted6 days ago
  Бактерії, що становили мікрофлору третього триместру, були здатні видобувати з однакової кількості їжі більше калорій та зберігати їх у формі додаткової ваги.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)