tr
Books
Ebru Fidan

Evim Dolar Evim

Evini kiraya veren ev sahipleri!!
Artık aylık sabit kira bedeline mahkum değilsiniz!
Hem eviniz sürekli kontrolünüz altında olacak,
Hem de yeterli hizmeti vererek daha fazla para kazanabileceksiniz.
Bu sırada dünyanın her yerinden birçok dostunuz tanıdığınız insanlar olacak.
Bu kitapta evinizi nasıl, nerde, ne şekilde, pazarlayarak daha fazla kazanç elde edebileceğinizin ipuçları verilmiştir.
Hem eğlenin Hem kazanın!!!

ÖNSÖZ / GİRİŞ
Uzun yıllar iş hayatında inişli çıkışlı, yorucu ve stres dolu zamanlardan sonra. Ebru artık kendi işini yapmalısın bu kadar koştur koştur nereye kadar seslerine 2 yıl sonra kulak verdim. Çeşitli işler yaptım çok çeşitli desem yeri var J sıralayacak olursam siz bile şaşıracaksınız.
İngiltere’de telefon uygulamaları hazırlayıp Türkiye’ye pazarlayan bir firmanın home ofise online danışmanlığı,
Italyan Panorama Vitrin Dizayn firmasının İstanbul’daki markaların Vitrin Tasarım projelerinin hazırlanması,
Ingıltere’den Erkek Giyim üzerine Türkiye’den ithalat yapan firmanın müşteri temsilciliği,
İngiltere Assosia firmasının Türkiye’de Marka denetimi
Tabii bunlar hep otelciliğin yanında ekstra gelir için yaptığım işlerdi. Malum İstanbul gibi bir yerde tek başına ayakta kalabilmek emek ister.
Asıl mesleğim otelcilik, 15 yıl boyunca Laleli ve Taksim bölgesinde bazı otellerde muhasebe de daha sonra da yönetici olarak görev aldım. Gelin siz düşünün nasıl deli gibi çalıştığımı.Tatiller falan benim için lüks ötesi bir şeydi. Tatile çıkacak olsam vicdan azabı çekerdim J kaldı ki hala tatil konseptine alışamadım ama alışıyorum artık yavaş yavaş.
Gerçı yaptığım en büyük tatil;yurt dışında yasayan ablam Türkiye’ye geldiginde, aılemle gecırdıgım 3 gunluk tatıl olmuştu o da bilgisayar ve telefon başında J
Neyse uzun lafın kısası artık etrafıma kulak verdım ve ucundan başlayalım bakalım dedım. Otelcılık döneminde zaten otel müşterileri haricinde acentalar olsun, eski misafirlerimiz olsun sürekli konaklama ihtiyaçları olurdu ve biz de bildiğimiz çalıştığımız yerlere yönlendirirdik.
Her şey bir tarafa, öncelikle sunu söylemek isterim ki çok merakli ve araştırmacı bir kişiliğim vardır malum Basak burcuyum J Taksim’de bir otelde yöneticilik yaparken gitmediğim online pazarlama eğitimi, okumadığım kitap, araştırmadığım konu kalmadı desem abartmış olmam. Şimdi meyvelerini topluyorum zaten.

BU KITAP KIMLER ICIN HAZIRLANDI.
Bu kitap 2 grup için hazırlandı
1. Hali hazırda dairesi olup bu sektörün içinde olanlar ve geliştirmek isteyenler.
2. Bu sektörü duymuş ve dairesini değerlendirmek isteyen ama nasıl yapacağını bilemeyenler için.
Hali hazırda ev sahibi olanlar bir çok konuya vakıf olabilirsiz ama bunun yanı sira nasıl daha da ilerleye bilir ve en iyi evsahibi olabilirsiniz. Bu gelişim size arama sonuçlarında bulunduğunuz bölgedeki evler arasında daha ust sıralarda çıkmanıza yardımcı olacaktır.
Ev sahipleri evlerini değerlendirmek isteyenler ama bir turlu cesaret edemeyenler. Sizler için de her bir detay anlatılarak adım adım bu işi nasıl yapabileceğinizi nasıl yardımlar alabileceğiniz.
109 printed pages
Original publication
2015
Publication year
2015
Have you already read it? How did you like it?
👍👎
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)